Klient indywidualny

  Start  |  Klient indywidualny  |  Klient biznesowy |  Kontakt

Pomagamy chronić to co jest dla Ciebie najważniejsze: życie i zdrowie najbliższych. Na wiele nieszczęśliwych zdarzeń nie masz wpływu ale dzięki ubezpieczeniu możesz zminimalizować ich skutki.

 

 

Dom i mieszkanie

Zainwestowałeś w swoje mieszkanie dużo pieniędzy? Chcesz, aby Twój dom był oazą spokoju i bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich? Wybierz ubezpieczenie mieszkania lub domu najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

 

 

Auto

Kompleksowa ochrona Twojego samochodu. Na wiele zdarzeń na drodze nie masz wpływu, ale możesz chronić siebie, bliskich i swój pojazd dzięki ubezpieczeniom. Ubezpieczenia komunikacyjne zapewniają wszechstronną ochronę.

 

 

Podróże zagraniczne

Wybierz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wakacje - gorące piaski egzotycznych plaż czy ośnieżone stoki? Wyjeżdżasz do pracy za granicę? A może jesteś właścicielem firmy delegującej pracowników do pracy w innych krajach? Ubezpieczenie podróży zagranicznych zapewni ci i twoim bliskim lub pracownikom pełną ochronę na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń za granicą.

 

 

Życie i zdrowie

Polecamy polisy na życie i NNW z elastycznym zakresem, który możesz dostosowywać do swoich potrzeb w trakcie ubezpieczenia. Od zakresu typowo ochronnego po polisy inwestycyjne. Dla każdego polisa jakiej potrzebuje.

 Copyright (c) BATEF Dariusz Karaś